topi.com.pl

TOPI Bramy szybkobieżne Ditec. Serwis i montaż bram firma TOPI

Bramy szybkobieżne

 

Bramy szybkobieżne DITEC to nowoczesne, niezastąpione we współczesnym budynku przemysłowym przegrody ruchome wykonane w postaci zwijającej lub składającej się elastycznej kurtyny, mającej w maksymalny możliwy sposób ograniczyć straty ciepła w otworach komunikacyjnych. Bramy szybkobieżne instaluje się w pomieszczeniami pomiędzy którymi występuje intensywny ruch pieszy i towarowy. Duża szybkość otwierania i zamykania bram sprawia, że ruch wózków widłowych odbywa się płynnie a skutki ewentualnej kolizji z bramą usuwane są w bardzo prosty sposób bez specjalistycznych narzędzi i drogich części zamiennych.

Bramy przemysłowe zainstalowane w ruchliwych ciągach komunikacyjnych uczestniczą często w kolizjach z wózkami jezdnymi. Kolizje wózków z bramami mogą doprowadzić do niechcianych przestojów związanych z uszkodzeniem bramy lub też jej naprawą.
Bramy DITEC SECTOR RESET i DITEC SMART RESET wyposażone zostały w system samonaprawy, który umożliwia naprawę wyrwanej z prowadnic połaci bramy. Podniesienie bramy do góry z pozycji operatora i opuszczenie bramy w dół powoduje, że brama powraca na swój pierwotny tor jezdny.

 

 

www.grafiks.pl

Top Desktop version