topi.com.pl

Topi oferty pracy - serwisant bram, handlowiec

PRACA

TOPI  to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży bram przemysłowych, systemów przeładunkowych. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

TECHNIK SERWISU

Opis stanowiska

• wykonywanie napraw i montażu bram oraz urządzeń techniki przeładunkowej na terenie Polski,
• wykonywanie podłączeń i napraw elektrycznych bram i urządzeń techniki przeładunkowej zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami,
• prowadzenie samochodu służbowego – prawo jazdy kategorii „B”.
• uczestnictwo w systemie usługi serwisowej „SERWIS 24H”.

Wymagania

• wymagana znajomość branży,
• wykształcenie średnie (elektronik, elektryk, mechanik),
• umiejętność spawania elektrycznego,
• zmysł techniczny,
• prawo jazdy kat. B,
• sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie,

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
• możliwość szkoleń i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
• motywacyjny system wynagrodzeń.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

• sprzedaż bram oraz urządzeń techniki przeładunkowej na terenie Polski,

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• język angielski,

Oferujemy

• samochód służbowy,

www.grafiks.pl

Top Desktop version